http://ksalidemi.bluehat.al/al/lajmi/195

Ali Demi - Vllaznia

Si pjese te pa ndara te Futsallit Shqiptar, me asnje mbeshtetje dhe me shume sakrifice vazhdojne akoma te besojne ne kete sport kaq te bukur e kaq...

Lexo me shume »
http://ksalidemi.bluehat.al/al/lajmi/188

Ali Demi - Cungu

Ali Demi - Cungu CO 1-0 Ne nje pallat sporti (te cilet nuk mungojme aspak ne shtetin fqinj) te mbushur plot e per plot me shikues skuadra e Ali...

Lexo me shume »
http://ksalidemi.bluehat.al/al/lajmi/197

Otrant Olimpic - 2016

Ks Ali Demi mbylli me sukses ndeshjen e pare ne Turneun Nderkombetar "Otrant Olimpic - 2016" - ne Ulqin, duke mundur ekipin "H2O -...

Lexo me shume »
http://ksalidemi.bluehat.al/al/lajmi/198

Trofeu i pervitshem...

Trofeu i pervitshem mbarkombetar i organizuar nga klubi "ILIRET" ne Kumanove kete vit shkon per KS ALI DEMI.  Finalja solli perballe...

Lexo me shume »