Ali Demi hakmerret me...

Ali Demi hakmerret me Podgoricen,  Ne sfiden per vendin zene nje vend ne podium çunat e Ali Demit nen drejtimin e...

Janar 16, 2016 Lexo me shume »

Ali Demi - Vllaznia

Si pjese te pa ndara te Futsallit Shqiptar, me asnje mbeshtetje dhe me shume sakrifice vazhdojne akoma te besojne ne kete sport...

Janar 14, 2016 Lexo me shume »

Ali Demi - Cungu

Ali Demi - Cungu CO 1-0 Ne nje pallat sporti (te cilet nuk mungojme aspak ne shtetin fqinj) te mbushur plot e per plot me...

Janar 13, 2016 Lexo me shume »

KS ALI DEMI ECEN PERPARA

KS ALI DEMI ECEN PERPARA tashme i kualifikuar ne 8- te me te miret Ekipi do te tregoi vlerat eksperjencen ne Futsal ne kte...

Janar 11, 2016 Lexo me shume »

Otrant Olimpic - 2016

Ks Ali Demi mbylli me sukses ndeshjen e pare ne Turneun Nderkombetar "Otrant Olimpic - 2016" - ne Ulqin, duke mundur...

Janar 7, 2016 Lexo me shume »

Trofeu i pervitshem...

Trofeu i pervitshem mbarkombetar i organizuar nga klubi "ILIRET" ne Kumanove kete vit shkon per KS ALI...

Nentor 28, 2015 Lexo me shume »

Kampionati Kombetare i...

Sot startoi kampionati Kombetare i Futbollit 5x5 ku Ks Ali Demi luajti kundra ekipit te Bkt -se dhe fitoj me rezultatin e thelle...

Nentor 18, 2015 Lexo me shume »