Sot startoi kampionati Kombetare i Futbollit 5x5 ku Ks Ali Demi luajti kundra ekipit te Bkt -se dhe fitoj me rezultatin e thelle 12 me 0 me kte startim skuadra tregon qellime te qarta per titullin Kampion Kombetare